Daha Fazla Bilgi?
Hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için "Bilgi Talep Formu"nu doldurunuz.
Bilgi Formu

 

Google içerik ağı reklamları hedefleme seçenekleri ile geniş kitlelere spesifik hedeflerle ulaşma imkanı sunmaktadır. Özellikle Google Adwords gibi CPC(Tıklama Başı Maliyetlendirme) modeli ile yapılan reklam çalışmalarında her bir ziyaretin önemi çok yüksektir. Bu sebeple reklamlarınızı doğru yönetmeniz yatırım getirinizin artmasıyla birebir orantılıdır.

 

Google Remarketing (Yeniden Pazarlama) ürünü ile içerik ağı reklamcılığına yeni bir boyut getirmektedir. Artık sitenize gelen kullanıcıları etiketleyerek, onları yeniden hedefleyebilirsiniz.

 

Remarketing

 

Yeniden Pazarlama

İlgi Alanına Göre Etiketleme

Websitenize gelen kullanıcıları remarketing ile kategorilere ayırarak, bu kullanıcıları diğer websitelerinde gezinirken hedefleyebilir ve reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Örneğin iphone sayfasını ziyaret eden kullanıcıları takip ederek, bu kullanıcılara google reklamları alan herhangi bir websitesini ziyaret etmeleri durumunda iphone içeriğine sahip reklamlar gösterebilirsiniz. Böylelikle daha spesifik bir hedefleme gerçekleştirirsiniz.

 

Dönüşüme Yatkın Kullanıcı

Oluşturacağınız remarketing kurguları ile reklamlarınızı sadece istediğiniz kişilere göstererek dönüşüme daha yakın kullanıcıları hedefleyebilirsiniz. Remarketing ile tüm hedef kitleniz içerisinde dönüşüm gerçekleştirme ihtimali olan kullanıcıları ayırt ederek yatırım getirinizi artırabilirsiniz.

 

Yeniden Pazarlama

Remarketing websitenize gelen kullanıcıları kategorize etmenize ve onları devamlı takip etmenizi sağlayacaktır. Böylelikle satın alma döngüsünden çıkmış ve sitenizden ayrılmış kullanıcıları yeniden hedefleyerek dönüşüm oranınızı artırabilirsiniz.

 


Bu yazıyı beğendiniz mi ?

Pin It
IAB Turkey

Valid XHTML 1.0 Transitional

markasıdır.
Veron Reklam
MoreClick bir