MoreClick, 2002 yılında Değişim Grup bünyesinde kurulan "internet reklamcılığı" üzerine uzmanlaşmış  bir reklam ajansıdır. Arama motoru pazarlama (SEM - Search Engine Marketing) alanında, tecrübeli ve birikimli bir kadro ile yola çıkan MoreClick, Türkiye'de bir çok ilki başarmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

MoreClick Hakkında
Tarihçe
Neden MoreClick?
Sertifikalar


Ajansımız, Google Adwords Qualified Company ve Microsoft Adexcelence Company sertifikalarının ikisini birden alan Türkiye'deki ilk ajans olma başarısını göstermiştir. SEM kapsamında, arama motoru optimizasyonu (SEO), sponsor bağlantı programları yönetimi (PPC) ve performansa dayalı kampanya yönetimi, hizmetlerini vermektedir.

 

Bunun dışında, sosyal medya kampanyaları,  banner reklamcılığı, e-posta ile pazarlama ve mobil reklamcılık konularında da müşterilerine çözümler sunmaktadır. MoreClick olarak yaptığımız işi “Reklam bütçenizi en etkin ve verimli” şekilde kullanmanızı sağlamak olarak özetleyebiliriz.

 

Tarihçe

Tarihçe

 

Neden MoreClick?

360 Derece Kampanya Yönetimi 360 Derece Kampanya Yönetimi
MoreClick arama motoru pazarlaması alanında Türkiye'nin en tecrübeli ajanslarından biridir. Bugüne kadar yüzlerce şirkete vermiş olduğu hizmet ve gerçekleştirdiği başarılı projelerde edindiği tecrübe ile "dijital pazarlama" ihtiyaçlarınız tek elden karşılar.
Sertifikalı Uzman Hesabınız sertifikalı Google uzmanları tarafından yönetilir.   
MoreClick bünyesinde yer alan hesap uzmanları Google Adwords Professional ünvanına ve yüzlerce hesap yönetim tecrübesine sahiptir. Doğru anahtar kelime seçiminden, reklam hazırlığına kadar tüm teknik desteği uzmanlarımız vermekte, reklam yayınından sonra da optimizasyon işlemleri yapılmaktadır.
Daha Üst Konumda Yer Alın Reklamınız diğer reklamlardan daha üst konumda yer alır.
Üst konumlarda bulunmak yalnızca yüksek tıklama başı maliyetle ( T.B.M. ) mümkün değildir. Bilinçli bir şekilde hazırlanmamış, kalite puanı düşük reklamlar hem daha alt konumlarda yer alacak hem de zamanla daha yüksek T.B.M. ödemek zorunda kalacaktır. Uzmanlarımız reklamınızın en üst konumda yer alması için kalite puanı yüksek reklamlar oluşturmaktadır.
Daha Düşük T.B.M. ile Harcamalarınız azalır Daha düşük T.B.M. ile toplam harcamalarınız azalır.
Tecrübelerimiz bize bir adwords profesyonelince yönetilen hesabın, diğer hesaplara kıyasla çok daha düşük bir maliyete sahip olduğunu göstermiştir. Bizimle çalışarak elde edeceğiniz maliyetleri lütfen diğer kampanyalarınızla kıyaslayınız.
Şeffaf Raporlama, Online Yönetim Şeffaf Raporlama, Online Yönetim
Reklamınıza ait performans verilerini şeffaf bir şekilde online olarak izlersiniz. Arzu ederseniz reklamlarınızın online yönetimini de size bırakırız.


Sertifikalarımız


AdWords Sertifikalı İş Ortağı
Microsoft adExcellence
Google Adwords
Certificied Partner
Microsoft adExcelence
Company

 

IAB Turkey

Valid XHTML 1.0 Transitional

markasıdır.
Veron Reklam
MoreClick bir